Fisher Price karuselė-migdukas-naktinė lemputė 3 in1 Debesėlis

Svajok, miegok tarp debesų!

Minkšti ir purūs debesėliai su spalvingais lietaus lašeliais – tai muzikinė karuselė-migdukas, kuris ne tik nuramins mažylį švelniomis melodijomis, bet ir saugos jo sapnelius!

Ne tik džiugina, bet ir lavina:

  • Spalvingi žaisliukai skatina griebti, lavina pastabumą.
  • Jaukios švieselės veikia raminamai, padeda užmigti.
  • Melodijos ir garsai, sukurti miego ekspertų, nuramina ir atpalaiduoja.
  • Vienas žaislas, o trys funkcijos: karuselė, migdukas, naktinė lempelė.
  • Automatiškai įsijungia mažyliui pravirkus!

 

KARUSELĖ! Ypatingos melodijos! Gamtos, vėjo ir lietaus garsai – tai skambančios melodijos rūpestingai atrinktos miego ekspertų. Melodijos ir švieselės veikia 20 minučių pamažu silpnėdamos– taip padeda mažyliui lengviau užmigti.

MIGDUKAS. Išmanu ir patogu! Migdukas „Debesėlis“ sensoriaus pagalba automatiškai įsijungia mažyliui pravirkus! Karuselė lengvai pritvirtinama prie lovelės. Migduką sudaro minkšti debesėliai su spalvotais lašeliais, kas skaitina jų gebėjimą sekti akimis pavienius daiktus.

 

NAKTINĖ LEMPELĖ. Auga kartu! Vaikučiui paaugus migduką „Debesėlis“ galima naudoti kaip naktinę lempelę, kuri ne tik švies, bet ir ramins įprastomis, mažyliui atpažįstamomis melodijomis.

Būkime vaikais! „Fisher Price“ – kad vaikystė būtų įdomi ir turininga. Kiekvienas gaminys sukurtas taip, kad lavintų ir padėtų mažyliams vystytis.

Savybės:

3 AA baterijos reikalingos

Svoris 900 g

Išmatavimai: 6.35 x 39.37 x 34.5 cm