Realistiškai atkurtas skubiosios pagalbos centras. Atvykęs skubiosios pagalbos automobilis gali užvažiuoti rampa į viršų ir išvažiuoti pro pastato apačioje esančius vartus.

Sraigtasparnio sraigtas iš tikrųjų sukasi, taip pat jis turi specialius laikiklius, kuriais gali pakelti greitosios pagalbos automobilį.

Rinkinys jungiasi su kitais „Matchbox“ rinkiniais, taip pat su „Hot Wheels miestas“ rinkiniais.
Rinkinyje yra: skubiosios pagalbos automobilis, sraigtasparnis, skubiosios pagalbos centras.
Amžius: 3+

Tyrinėti tikrovišką pasaulį žaidžiant!

Jau beveik 70 metų „Matchbox“ įkvėpė kartų kartas išlaisvinti savo vaizduotę ir sėsti prie kasdien matomų realių transporto priemonių vairo.

Turėdami rankose „Matchbox“ automodeliukus, vaikai gali patirti savo nuotykius.

MATCHBOX ISTORIJA

1952 m. Anglų inžinierius Jackas Odellas susidūrė su iššūkiu, kai jo mažametė dukra jam pasakė, jog vaikai gali atsinešti į mokyklą žaislą tik tuo atveju, jei jis yra pakankamai mažas, kad tilptų į degtukų dėžutę. Pasinaudodamas savo patirtimi gaminant išlietas automobilių dalis ir nenorėdamas nuvilti dukters, Džekas sumažino tikroviškas natūralaus dydžio garlaivio detales į žaislą, kuris tilpo į dukters delną – ir, žinoma, degtukų dėžutė. „Matchbox“ netruko tapti viena iš populiariausių pasaulyje lengvųjų automobilių markių.

„Matchbox“ siekis atspindėti kuo  tikroviškiau transporto priemones ir suteikti  vaikams laisvę tyrinėti pasaulį bei  atrasti jų tikroviškumą detalėse.

„MATCHBOX” AUTOMODELIUKŲ GAMYBOS CIKLAS

Sekite žaislinę mašinėlę jos kelionėje nuo suprojektavimo iki įgyvendimo. Pamatykite, kaip “Matchbox” vadovaujasi tvarumo principais visoje šioje eigoje.