Šiame dviejų aukštų transporteryje yra viskas, kad galėtumėte greitai pakrauti ir išgabenti automodeliukus iš pavojingos vietos.

Transpoteryje yra daugybė judančių detalių: nusikabinanti ir besisukiojanti kabina.

Gale rasite didelę nuleidžiamą rampą ji nusileidžia, kad į viršų galėtumėte pakrauti mašinėles, transporteryje telpa, net 20 automodeliukų.

Transporterio apačioje yra daiktadėžė kuri atsidaro į ją galima sudėti rinkinyje esančius aksesuarus, taip pat telpa automodeliukas.

Rinkinyje yra mašinėlė, kelio ženklas, vandens hidrantas, 2 signaliniai kelio stulpeliai, 2 perspėjamieji ženklai, 2 liepsnos.  Amžius: 3+

Tyrinėti tikrovišką pasaulį žaidžiant!

Jau beveik 70 metų „Matchbox“ įkvėpė kartų kartas išlaisvinti savo vaizduotę ir sėsti prie kasdien matomų realių transporto priemonių vairo.

Turėdami rankose „Matchbox“ automodeliukus, vaikai gali patirti savo nuotykius.

MATCHBOX ISTORIJA

1952 m. Anglų inžinierius Jackas Odellas susidūrė su iššūkiu, kai jo mažametė dukra jam pasakė, jog vaikai gali atsinešti į mokyklą žaislą tik tuo atveju, jei jis yra pakankamai mažas, kad tilptų į degtukų dėžutę. Pasinaudodamas savo patirtimi gaminant išlietas automobilių dalis ir nenorėdamas nuvilti dukters, Džekas sumažino tikroviškas natūralaus dydžio garlaivio detales į žaislą, kuris tilpo į dukters delną – ir, žinoma, degtukų dėžutė. „Matchbox“ netruko tapti viena iš populiariausių pasaulyje lengvųjų automobilių markių.

„Matchbox“ siekis atspindėti kuo  tikroviškiau transporto priemones ir suteikti  vaikams laisvę tyrinėti pasaulį bei  atrasti jų tikroviškumą detalėse.

„MATCHBOX” AUTOMODELIUKŲ GAMYBOS CIKLAS

Sekite žaislinę mašinėlę jos kelionėje nuo suprojektavimo iki įgyvendimo. Pamatykite, kaip “Matchbox” vadovaujasi tvarumo principais visoje šioje eigoje.