„MATCHBOX” GYVENIMO CIKLAS

Keliaukite kartu su žaisline mašinėle nuo dizaino pradžios iki naudojimo pabaigos. Šioje kelionėje pamatysite, kaip yra taikomi tvarumo principai kiekviename žingsnyje.

„Matchbox” perkuria savo dizainus į palaikančius Žemei draugišką ateitį. Ateityje planuojama, kad visi žaislai ir įpakavimai būtų 100 proc. iš rūšiuojamų, rūšiuotų arba natūralių medžiagų.

 

RODOME ĮKVEPIANTĮ PAVYZDĮ

Vaikai į nuotykius leidžiasi naudodami autentiškas „Matchbox®“ išlietas transporto priemones, įskaitant elektrines ir hibridines mašinas, kasdien matomas keliuose. Mes vis labiau atstovaujame tokioms transporto priemonėms savo produktų linijoje, taip pat integruojame teisingą elgesį ir ekologijos temas į savo dideles transporto priemones ir žaidimų rinkinius, tokius kaip naujausias „Matchbox Action Drivers ™“ degalines, kuriose yra EV įkrovimo stotelė.

 

 

 

 

PLANETAI DRAUGIŠKOS PAKUOTĖS

Mes atsidavę tvarumui – tai patvirtina mūsų gaminami produktai ir kai kurios pakuotės. Mūsų atsidavimą galima pamatyti „PowerGrabs®“ linijoje, kuri yra pirmasis „Matchbox“ produktas, turintis 100 proc. pakuotę be plastiko.

 

 

PLANAS ATEIČIAI
Šis specialus „Tesla Roadster“ liejinys pagamintas iš 99% perdirbtų medžiagų ir yra sertifikuotas „CarbonNeutral®“ produktas. „Matchbox” šį sertifikatą pasiekė ieškodami būdų, kaip sukurti šį žaislą draugiškesniais žemei būdais, tuo pačiu subalansuodami likusį anglies dvideginio kiekį, remdami Šiaurės Amerikos pievų išsaugojimo projektus, kurie išsaugo anglies dioksido absorbentus ir išvengia anglies dvideginio išmetimo, nepaverčiant žemės – ūkio naudmenomis.
 
Pakuotė pagaminta iš perdirbtų medžiagų, sertifikuotų pagal FSC, o vidinis dėklas pagamintas iš 70% biologinių medžiagų, gautų iš bulvių. Šis į ateitį orientuotas „Tesla Roadster“ yra  žaislų ir pakuočių ekologiškumo ateities planas.

„Matchbox“ dar labiau rūpinasi mūsų žaislų liejimu ir gamyba, pirmiausia turėdami omenyje ir vaikus, ir planetą, nes mažinamas energijos suvartojimas, anglies dvideginio išmetimas ir atliekų kiekis.

MAŽINAME TARŠĄ

„Matchbox” stengiasi sumažinti paliekamą taršos pėdsaką kiekviename veiklos etape, pradedant žaliavų gavyba, gamyba ir baigiant eksploatavimu. Viskas prasideda nuo to, kad puikiai suprantame taršos kenksmingumą. Įmonė pasitelkė nepriklausomą agentūrą, kuri atliktų išlietų transporto priemonių gyvavimo ciklo vertinimą, kad būtų galima sužinoti, kur daromas didžiausias poveikis gamtai ir kaip galima jį sumažinti. Įmonės tikslas yra išmatuoti ir sumažinti išmetamą anglies dioksido kiekį gaminant „Matchbox“ išlietas bei dideles transporto priemones ir žaidimų rinkinius.

„Matchbox®“ žaislai pagaminti taip, kad tarnautų ir būtų saugomos ateities kartos. Bet jei „Mattel“ žaislas pasieks kelio pabaigą, siūlome paprastus sprendimus, kaip medžiagas panaudoti naujų produktų gamybai. Manome, kad mūsų žaislai neturėtų užpildyti sąvartynus.